Творче навчання
Березень 31, 2020

Творче навчання

Творче навчання 

Як батьки, ми хочемо, щоб наші діти були обізнаними та розумними, серед мільйона інших хороших рис. Дійсно, навіть найкращі учні не є найкращими учнями, тому часто доводиться доповнювати те, що вчать у школі, домашнім вихованням. Не потрібно витягувати дошку та показувати дітям, як робити геометрію, але є способи допомогти їм залишатися на шляху. Ось кілька пропозицій, які дозволять вам зробити саме це.

Соціальні навики

Це приголомшливий спосіб навчити дітей слідувати вказівкам та виконувати проекти. У вихідні дні ви знайдете онлайн-ресурси для друку для кожної теми, включаючи соціалізацію. Діти можуть вдосконалювати свої соціальні навички, коли вони закінчують робочі аркуші, що дозволяє легко навчати та розвивати їх. Як і будь-який предмет у школі, над цією потребою потрібно працювати, коли діти дорослішають. Зазвичай студенти звикли до набору правил, яких потрібно дотримуватися для кожного завдання. Коли вони заповнюють робочі аркуші вдома, ви можете заохочувати їх ставити запитання та думати трохи вільніше. Потім ці уроки перекладаються безпосередньо до аудиторії.

Читання

Навички грамотності дитини починають розвиватися, як тільки вона народилася. Подумайте над тим - чим більше ви будете розмовляти та видавати звуки навколо своєї дитини з роками, тим більше вони зберігатимуть і розумітимуть згодом. Тому, читаючи своїм дітям, ви відкриваєте царину можливостей. Докладайте зусиль, щоб проходити одну історію щовечора перед сном. Нехай вони обирають книгу і читайте її разом з ними. Якщо вони вибрали раніше, перестаньте питати їх, чи пам'ятають вони, що буде далі. Це допомагає підвищити пам'ять. Ви також можете створити спокійне середовище для читання. Увімкніть м'яке світло і притиснітьсь до ліжка. Таким чином, ваша дитина може зосередитись на задоволенні від історії, а не на будь-яких відволіканнях.

Математика та наука

Математика та наука - це найважливіші предмети, але іноді їх не навчають так, як діти можуть застосовувати їх до власного життя. Хоча вони можуть навчитися додавати і віднімати, ви як батько можете допомогти їм ще більше. Коли ви їдете в машині, попросіть їх визначити форму знака зупинки. Якщо ви заберете їх у продуктовий магазин, підкажіть, щоб вони знайшли найдешевшу коробку морозива. Укажіть на собаку і запитайте в них, яка це порода. Дозвольте їм допомогти вам піклуватися про ваш сад. Таким чином, вони можуть застосувати те, що вони вже знають, у реальних ситуаціях. Коли ваша дитина не впевнена у чомусь, допоможіть їм зробити це, щоб вони зрозуміли, що вона йде вперед.

Творче мистецтво

Коли діти контактують зі своєю творчою стороною, вони отримують цілий ряд переваг, що виходять за рамки стандартної навчальної програми. Зараз у більшості шкіл потрібні уроки мистецтва та музики, але ви можете розширити це вдома. Нехай ваша ігрова кімната буде добре забезпечена папером, фломастерами, кольоровими олівцями та фарбою. Заохочуйте дитину зробити який-небудь шедевр, який вони передбачають. Після цього повісьте їх роботу, щоб вони могли бачити її відображеною у всьому будинку. Грайте на музичних інструментах і співайте разом з ними. Якщо ваша дитина виявляє інтерес до фортепіано чи гітари, замовте їм кілька уроків. Пам’ятайте, щоб зробити це цікавим досвідом, а не тим, де вони відчувають потребу справити враження.

Соціальні дослідження

Багато людей вважають, що найкращий спосіб вчитися - це робити. Що стосується соціальних досліджень, один з найкращих способів зробити це - дослідити. Придбайте карту, глобус чи тематичну головоломку, щоб допомогти дитині визначити та розмістити країни у всьому світі. Відвідайте різні частини свого міста або вирушайте до музею, де ваша дитина може бачити та чути про краєзнавство. Якщо ви збираєтеся в сімейні канікули, спробуйте спланувати діяльність, яка допоможе вам усіма на зв’язку з культурою. Також вам може бути корисно досліджувати різні ресторани, щоб спробувати нові кухні. Все це - способи, які розширять знання дитини про навколишній світ.

Фізичне виховання

Ваші діти повинні отримувати достатню щоденну зарядку для підтримки здорової ваги. Заохочуйте їх грати на вулиці після школи або везти в парк після обіду. Навіть, якщо вони бігають у відкритому просторі всередині, вони активніші, ніж дивилися телевізор або грали у відеоігри. У школі, яку відвідує ваша дитина, ймовірно, є перерва або якась форма фізичного виховання, але це все-таки потрібно включити. Це також відмінна можливість навчити своїх дітей про їх здоров'я, а також про те, як працюють розум і тіло. Цілком можливо, що якщо вони знають, навіщо їм займатися фізичними вправами, вони з більшою ймовірністю будуть це робити.

Навчання про все навколо нас

Школа вчить дітей основам, але часто батьки повинні вирішити цей пробіл. Є десятки способів доповнити освіту дитини вдома, незалежно від того, на якому предметі ви хочете зосередитися. Таким чином, ваша дитина дізнається все, що можна знати про світ.