Список важливих та обов'язкових предметів для немовлят.
Березень 03, 2020

Список важливих та обов'язкових предметів для немовлят.

Список важливих та обов'язкових
предметів для немовлят


Діти не дуже матеріалістичні. Їм байдуже, наскільки гарні їхні меблі для дитячих кімнат, наскільки навчальні їхні іграшки чи наскільки модним є їхній одяг. Насправді дуже мало предметів, яких дитині насправді потрібно: місце для сну, памперси, дитяче автокрісло, основний одяг та молоко.

Але навіть, якщо потреби дитини є простими, це не означає, що у вас вони теж прості. На сьогоднішній день на ринку є багато дитячого обладнання, яке може значно покращити вашу здатність доглядати за дитиною або просто зробити це набагато простіше. Але сортування доступних товарів та осмислення маркетингового ажіотажу часто переважає. Плюс потенційні витрати можуть лякати. Тож як же визначити, на що варто витрачати гроші, а що по суті нічого не варто?

Щоб розпочати роботу, ось список предметів першої необхідності для дітей та список предметів, від яких не варто.

8 найважливіших предметів для дитини, які вам потрібні.
 
Хоча насправді для виховання здорової дитини потрібні лише кілька речей, наступні пункти спрощують вимоги догляду за дитиною.

1. Зволожувач 

Це був один з небагатьох предметів, які я не отримала у подарунок після народження сина. Зрозуміло, що зволожувач повітря не надто захоплюючий. Однак, оскільки мені його не подарували, я подумала що це не дуже важлива річ.

Я зрозуміла, наскільки я помилялась, коли мій син застудився. Коли у дитини застуда, ви дійсно нічого не можете зробити для неї, що стосується ліків (і видування носа). Однак зволожувач повітря дозволяє дитині легше дихати, особливо у випадку задушливих носів і кашлю. Як тільки я придбала зволожувач повітря, моя дитина спала набагато краще.
 
2. Спальник для немовлят

Якщо ви не медсестра, загортання новонародженого в пелюшку може бути трохи важким. Стільки, скільки я намагалась і намагалась, я просто не могла запеленати свою маленьку дитину так сильно, як медсестри в лікарні.

Тож замість того, щоб витрачати час і розчаровуватись, я використала спальничок, спеціально розроблений для легкого сповивання немовляти із застосуванням липучок. Це не тільки спростило моє життя як мами, але мій син виглядав так мило, що все сповило!

3. Слінг

У мого сина є справді особистість і дійсно великий голос, який йде разом з цим. Він надзвичайно сильно налаштований на те, чого він хоче, і більшість часу його це провести його разом зі мною. Утримувати дитину може бути дивовижно миролюбною справою, але утримувати дитину цілодобово - це не лише непрактично, це також може звести з вас трохи горіхів.

Тому я полюбила слінг. Це дозволило мені носити сина зі собою і досі мати вільні руки, не надто напружуючи бідні руки.

4. Соски

Перш ніж я насправді почала піклуватися за малюком, я завжди думала, що не дам дитині пустушку. Однак, коли моєму синові було три дні, я пам'ятаю, як плакала: "Де соска?!" Моя віра про пустушки назавжди змінилася.

Наступні кілька місяців я дуже покладалася на соску, щоб заспокоїти сина під час важкого переходу від утроби до світу. Плюс до цього він самостійно викинув соску, коли виявив великий палець.

5. Ігровий килимок

Ігровий килимок неймовірно універсальний. Цей елемент може називатися ліжечком, басинетом, столиком для переодягання та ігровою зоною. Якщо ви плануєте подорожувати з дитиною, ігровий двір гарантує, що він чи вона матиме належне місце для сну, перебуваючи далеко від дому. Це також безпечне місце для того, щоб положити дитину під час догляду біля себе чи інших діток.

6. Відеоняня

Я можу підбити підсумок відеомонітора двума словами: душевний спокій. Це те, що ви отримаєте, коли дитина буде самотня в ліжечку із зачиненими дверима. Приємно завжди бачити, як дитина спокійно спить. І якщо він чи вона не спить, то, безумовно, приємно бачити, що він робить. Це також допоможе вам дізнатися, чи вдалий час зайти до дитини.

7. Молоковідсмоктувач

Хороший молоковідсмоктувач має важливе значення, якщо ви мама і хочете, щоб ваша дитина отримувала побільше грудного молока протягом дня. Більше того - це може бути найбільшим комфортом - ви можете качати перед сном вночі, а ваш чоловік може прокинутися, щоб нагодувати дитину, поки ви отримаєте свій заслужений сон.

Ви можете придбати дорогі електричні молоковідсмоктувач, але я рекомендую простий ручний, який легко переноситься, наприклад, моделі Avent. Це також полегшить те, щоб ви мали під рукою, якщо ваше тіло вважає, що потрібно зараз годувати, коли ви перебуваєте десь без дитини.

8. Автокрісло

Це чудовий варіант, якщо ви хочете впорядкувати та багатоцільове дитяче автокрісло, якщо ви прийняли рішення придбати його. Коляска для дитячих автомобільних сидінь порівняно легка і легко розгортається однією рукою. Потім дитяче автокрісло вашої дитини натискає на коляску, і вуаля, у вас є коляска.

Найголовніше, що ваша спляча дитина не повинна стати дитиною, що не спить, через процес роз'єднання з автомобільного сидіння та перекидання в коляску. Це величезне зняття стресу саме по собі.