Поради щодо прання дитячого одягу
Грудень 09, 2019

Поради щодо прання дитячого одягу

Дізнайтеся, як ефективно відмити дитячий одяг за допомогою цих зручних рад. Ми покажемо вам правильний спосіб підготовки, вибір миючого засобу, боротьба з плямами тощо.
Телефонуйте до всіх батьків, котрі застрягли у дитячій білизні, і цікавитесь, як прати дитячий одяг! Ці поради, підказки щодо миючих засобів для дитячої білизни, виведення плям та дотримання ручного прання майже так само корисні, як і хороший сон. Читайте далі, і ви в найкоротші терміни зможете вирішити проблему з цією горою одягу, дитячих мочалок, рушників, білизни та навіть багаторазових підгузок.
(Потративши менше часу на прання, у вас залишиться більше часу для того, щоб приділити його своєму малюку.)


Підготовка до прання

Перш ніж ви відсвяткуєте свою маленьку перемогу радості з першим пранням, з тоненькими пелюшками, яскравими підгузниками, ви повинні випрати весь дитячий одяг перед тим, як користуватися ним. Немовлята, особливо новонароджені, зазвичай мають чутливу шкіру, а прання видаляє залишки та інші подразники.

Обов’язково прочитайте етикетку по догляду за одягом, коли перете щось вперше. Дитячий одяг для спання повинен бути термо. Ніколи не використовуйте відбілювач на тканинах для дитячого одягу - це знижує ефективність . Дотримуйтесь вказівок щодо догляду.

Прання дитячого одягу

Як тільки ви отримаєте вказівки щодо годування, сну та необхідного режиму догляду за дитиною, настане навчання прання дитячого одягу. Усі основи звичайного догляду за білизною (розділення кольорів, правильне виведення плям, читання інструкцій на етикетці одягу тощо) стосуються прання дитячого одягу.  Але кілька хитрощів можуть зробити процес ще простішим. Під час прання та сушіння помістіть шкарпетки та інші дрібні предмети в сітчастий мішок. Якщо шкарпетки для дорослих втрачаються регулярно, ці крихітні дитячі шкарпетки ще більш схильні до зникнення - сітчаста сумка допомагає їх утримувати. Закріпіть усі застібки з тканини з гачками та петлями, щоб одяг не порвався і не пошкоджувався. Під час складання та відкладання одягу займіться предметами ще раз, щоб переконатися, що під час прання не зникли ґудзики, застібки або прикраси, або немає жодних пошкоджених швів або країв, які можуть спричинити подразнення шкіри дитини або потрапляння на крихітні пальці рук і ніг.

Вибір миючого засобу для дитячої білизни

Деякі батьки можуть відчувають вимушеність шукати найкращий миючий засіб для дитячої білизни, а саме для одягу немовляти. Але медичні експерти кажуть, що це не потрібно, якщо ваша дитина не має алергії або дуже чутливої ​​шкіри. Якщо у вас є питання, поговоріть зі своїм педіатром. (Це нормально, ви не перший - і, безумовно, не будете останні котрий батько запитав про миючий засіб для дитячої білизни.) Прання одягу немовляти у звичайному рідкому мийному засобі з рештою білизни в сім'ї не повинно бути проблемою. Може бути кращим рідкий миючий засіб. Рідкі миючі засоби зазвичай споліскуються більш повно, ніж порошки, які можуть залишати після себе пластівці, які можуть дратувати шкіру немовляти.

Якщо ви стурбовані тим, що звичайний миючий засіб може бути занадто суворим, спочатку помийте один або два дитячих вироби в миючому засобі. Після того, як ваша дитина одягне одяг, перевірте шкіру немовля на наявність подразнень або відзначте, чи відчуває ваш малюк незручне чи свербляче. Якщо це так, найкращим миючим миючим засобом для чутливої ​​шкіри не буде барвників та парфумів. Якщо це не допоможе, допоможе подвійне полоскання одягу або користування дитячим милом, поки дитині не виповниться 1 рік.

Поруч з вибором миючих засобів для дитячої білизни ви, швидше за все, знайдете цілу купу пом’якшувачів дитячої тканини, засобів для зняття плям для дитячого одягу тощо. Прочитайте етикетки, оцініть чутливість шкіри дитини та вирішіть, чи підходять вам конкретні речі для білизни.

Як виводити плями з дитячоого одягу

Як правило, обробляйте плями, поки вони свіжі, перед відмиванням обов’язково видаліть якомога більше фарбувальної речовини.

Для білків (включаючи суміші, грудне молоко, випльовування, більшість плям від їжі): замочіть плями у прохолодній воді, використовуючи продукт, що містить ферменти. Якщо це не спрацює, спробуйте рідину для виведення плям та відмийте їх як зазвичай.

Для сечі: Для видалення плями з сечею необхідний двоступеневий процес. Розвести 1 столову ложку нашатирного спирту в 1 склянці води, і використовувати його для обробки ділянки. Не забудьте спочатку нанести суміш на невелику ділянку, щоб переконатися, що одяг відрізняється кольором. Використовуйте засіб для видалення плям і відмивайте його як зазвичай. Пам'ятайте, що ніколи не змішуйте відбілювач з оцтом або аміаком. Поєднання створює токсичні випари, які можуть бути небезпечними для вас та вашої родини.

Для дитячого масла: Використовуйте засоби для попереднього промивання плям. Перевіривши інструкції по догляду, вимийте у гарячій воді, безпечній для одягу. Дайте одягу висохнути, щоб пляма було видалено. (Масляні плями можуть здатися зникнутими, коли одяг мокрий, тому не поспішайте)

Для фруктів і овочів: Три способи можуть бути ефективними при видаленні цих плям. Промийте пляму в прохолодній воді. Або покладіть одяг у комбінацію 1 до 1, втираючи алкоголь та воду, і нормально періть. Третій варіант - використовувати засоби для видалення плям попереднього промивання з подальшим відмиванням для більш упертих плям. Якщо це не усуне пляму, замочіть одяг у суміші 1 частини білого оцту та 1 частини води.

Порада редактора: Добре, а як же бути з тими фрагментами, які не вдається врятувати? Не стрес. Звичайно, це неприємно мати пляму, з якою ви просто не зможете розібратися, особливо коли це на тому чарівному вбранні, яке ви чекали, щоб показати, і дитина навіть не встигла показати його. Деякі предмети, такі як дитячі мочалки, ганчірочні тканини та звичайні бавовняні сорочки, роблять чудові ганчірки для прибирання. Але для предметів, які не використовуються, ознайомтеся з програмами переробки одягу.

Прання тканинних памперсів

Тканинні пелюшки слід зберігати та прати окремо від іншої білизни. Негайно промийте брудні памперси в туалеті. Можливо, ви захочете інвестувати в підгузник, який підключається до унітазу і використовується для обприскування памперсів. Зберігайте підгузники в пелюшці (пластмасовий контейнер для сміття або велике відро) з щільно прилягаючою кришкою, поки не настане час їх помити. Також можна використовувати одноразовий або миючий вкладиш в пелюшці.

Періть памперси кожні два-три дні. Спочатку робіть холодну попередню промивку або замочуйте памперси на ніч. Не використовуйте миючі засоби з барвниками або парфумами. Мити в гарячій воді, промиваючи кожну одиницю двічі. Не використовуйте пом'якшувачі тканини, які можуть дратувати шкіру немовляти. Підсушуйте підгузники на лінійці або кладіть в сушарку.