Ігри з малюком до 3 місяців
Вересень 19, 2019

Ігри з малюком до 3 місяців

Кілька приміток для початківця дитячої розважальної програми:
а) Повторення важливо.
б) Багато ігор не працюватимуть, коли ви в них граєте.
в) Тривалість уваги вашої дитини буде сильно відрізнятися, залежно від його віку, його темпераменту та настрою. Іноді він буде насолоджуватися грою довгих 20 хвилин, але частіше вам потрібно буде змінювати гру кожні п’ять хвилин.
г) Ви дізнаєтесь, що ваша дитина любить витівки, коли він звертається до вас, посміхається чи сміється. Але якщо він відштовхується від вас, відводить погляд або плаче, настав час змінити діяльність.

Ваш найкращий шанс пограти це - задіяти почуття дитини: дотик, зір (пам’ятайте, ваша дитина все ще дуже короткозорий), запах і слух. (Давайте покинемо смак на даний момент.) До кінця своїх перших трьох місяців ваша дитина може дотягнутися і спробувати схопити речі і буде зачарована звуками, запахами і візерунками.

Примітка: Вашому новонародженому може знадобитися кілька секунд, щоб піймати погляд на вас, або він може взагалі не дуже реагувати. Будьте терплячі - можливо, вам доведеться продовжувати намагатися або почекати деякий час, коли він вступить у стан тривожної реакції.

Ігри, котрі полюбить ваш малюк: 

Танець

У другій половині дня, коли моя власна дитина захворіла, нічого не працювало так добре, як танцювати з нею. Я вмикала музику - вона вважала за краще душевні мелодії або поклала її в слінг, або тримала її в руках.
Спочатку вона вважала за краще м'яке гойдання. Пізніше їй сподобалось, коли я розмахувала нею в повітрі або досить швидко підкидувала її вгору-вниз. (Будьте впевнені,що підтримуєте шию і не хитайте дитину.) Коли руки втомлюються, опустіть дитину вниз і продовжуйте танцювати.

Нерозумні перебільшені рухи, такі як джазові рухи або трясіння сідницями, особливо смішні для немовлят. Закрийте штори, щоб сусіди не побачили.

Давайте подивимось на речі

Більшу частину раннього ігрового часу буде витрачено на показ речей для дитини. Будь-який предмет у будинку, який тим чи іншим чином не поранить малюка - це чесна гра. Немовлята люблять ложки, дротяні вусики, шпателі, книги та журнали з картинками, пляшки з шампунем або кондиціонером (не залишайте свою дитину наодинці з цим!). Записуйте альбоми, барвисті тканини чи одяг, фрукти та овочі тощо на.


Візьміть трохи предметів, покладіть біля себе і посадіть поруч дитину. Коли момент потрібний, зробіть щось схоже на чарівника. 'Подивися, велосипедний дзвін'. Тримайте предмет ще близько стопи від обличчя малюка і нехай дивиться на нього самостійно. Гей, тепер, коли ти дивишся на це, той велосипедний дзвінок став цікавим. Вітаємо! Ти думаєш, як дитина!

Подорож у шафу мами

Вам не потрібно витратили все життя, накопичуючи шафу яскравого, кокетливого тактильного одягу. Копайтеся у своїй шафі і покажіть дитині свій светр з кашеміру, ваші улюблені бавовняні джинси, свою блискучу плед-спідницю. Пробіжіться м'якою або шовковистою тканиною по її обличчі, руках і ногах. Покладіть нечіткі речі на підлогу і покладіть дитину на неї. 

Через кілька місяців вашій дитині захочеться провести руками по всьому бісеру, вишитому або прикрашеному іншим способом. Але наразі вона може просто задовольнити погляд у диво.

Гей! Що над головою?

Ви будете вражені тим, як весело провести час із найпростішими речами, що навколо вашого будинку.
Ось три ідеї, щоб розпочати гру:

- зав'яжіть або приклейте на дерев'яну ложку кілька стрічок, тканини чи інших цікавих розтяжок і обережно покладіть їх на обличчя дитини.
- візьміть легенький шалик і киньте його у повітря, даючи йому осісти на голові вашої дитини.
- прив’яжіть іграшку до пружної струни (як та, яка використовується для котячих іграшок) і підстрибуйте її вгору-вниз перед обличчям дитини.

Пам’ятайте, ніколи не залишайте дитину наодинці з струнами або стрічками, які могли би оточити його шию або що він може потрапити в рот.

Діва всередині

У вас може бути не зовсім естрадний голос - але ваша дитина цього не знає! Настав час співати на 10, тому звільніть оперний голос всередині себе.

Вашій дитині може подобатися абсолютно все, що ви співаєте, але є деякі класики, які ви повинні знати. 'Черепаха Аха Аха' була єдиною піснею, яка змусила мою дитину перестати плакати, коли вона опинилася на джезі. І більшості діток подобається будь-яка пісня з рухами - 'Бджілка', 'Киця-кицюня', 'Голова, плечі, коліна і пальці ніг' і 'Усмішка', щоб назвати кілька. (Якщо ви не пам'ятаєте слова до улюбленої пісні, просто подивіться в Інтернеті.)

Ви можете спочатку почувати себе безглуздо, але коли ваша дитина почне сміятись, ви відчуєте радість. Спробуйте додати ім’я своєї дитини до пісні або спробуйте пісні з дивними звуками або звуками тварин.

Спробуйте заспівати пісню низьким бурхливим голосом, а потім високим писклявим голосом, щоб побачити, що отримує найбільшу реакцію. Спробуйте заспівати пісню затято в вухо малюка або скористайтеся рукою лялькою (або серветкою або шкарпеткою, бажаючи зіграти роль маріонетки). І звикайте співати, адже це може почати з'їдати значну частину вашого дня.

Бульбашки, бульбашки скрізь

У бульбашках є щось магічне, і в цей момент ваша дитина може побачити досить далеко, щоб зосередитися на них. Видуйте бульбашки, коли вона метушиться в очікуванні автобуса і дивиться, як сльози підсихають. Видуйте бульбашки в парку, щоб залучити старших дітей, які будуть розважати поруч і розважати вашу дитину. Мийте бульбашки у ванні або на ганку, коли пізно вдень, а ваша дитина каламутна. Бульбашки неймовірно дешеві, легко перевозяться і нескінченно захоплюючі для немовлят.