Про нас

Наша історія почалась з випробувань. Ну, або тестів ;) Звісно, їх у житті кожної людини вистачає. Особливо коли ти - дівчинка. Спочатку - випробування маминих кордонів своїми, а потім, за підлітковими кризами, починаються вже дорослі перевірки на міцність твого серця, нервів і капронок. І варто було пройти шкільні та інститутські ЗНО і “екватори”, отримати перші серйозні перемоги, коханого чоловіка і пухнастий бонус - справжнісінького хаскі, як життя підсовує головний тест. Він перевертає твій впорядкований світ так, як не вдасться навіть хаскі перевернути квартиру у стадії ремонту.

Так сталось наше маленьке Диво, що перетворилось у великі Справи. Знайомтесь, наша команда і вірні помічники: Mimiko

Ми полюбили цю маленьку людину відразу, усі і беззаперечно. А беззаперечна любов вона така - проявляється не тільки в обіймах, поцілунках і мімімішностях, але й в турботі.

Цей сервіс - це також прояв турботи. Бо усі речі, які представлені в нашій крамниці, проходять тест-драйв. Кожного разу ми “приміряємо” їх на свою малечу: чи зручно буде у цьому жовтому комбінезончику? Чи якісна і приємна тканина до тіла у цієї кофтинки? З чим і як комбінувати? І якщо зависнути на фото красиво вбраних діток можна надовго, то витрачати час на пошуки “такого ж, як на фото” шкода. Ну, бо у кожної зайнятої мами кожен день і так пригода. Тому нам дуже хочеться запропонувати вам трішечки турботи і вільного часу. A поки ми пакуємо ваші покупки, у вас є час на позитивні емоції. І капучіно.